Chirurgia stomatologiczna: Odzyskaj piękny uśmiech!

Jeżeli szukasz godnego zaufania chirurga stomatologicznego, polecamy nasze usługi. Mamy szeroką specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej i zajmujemy się nawet najtrudniejszymi przypadkami. Ze swojej strony zawsze dbamy o zdrowie pacjenta i jego dobre samopoczucie. Nasi chirurdzy  dysponują nowoczesnymi, w pełni wyposażonym gabinetami zabiegowymi oraz specjalistycznym sprzętem. To pozwala mu na wysoką precyzję działania, która w sposób bezpośredni przekłada się na jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. 

OFERUJEMY
Usuwanie zębów w znieczuleniu miejscowym
Usuwanie zatrzymanych ósemek

Jak wygląda zabieg chirurgii stomatologicznej?

Chirurgia stomatologiczna wymaga dokładnej analizy. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu chirurg szczękowy zapoznaje się ze stanem zdrowia jamy ustnej, określa potrzeby i możliwości leczenia, a także zaleca dodatkową, precyzyjną diagnostykę. Celem diagnostyki jest zobrazowanie pola planowanego zabiegu, a także zakresu zmian chorobowych, który może mieć wpływ na przebieg zabiegu i rekonwalescencję pacjenta.

Procedury realizowane przez wyspecjalizowanych chirurgów stomatologów gwarantują sprawny przebieg zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjenta na każdym etapie ich realizacji. Co ważne, chirurgia stomatologiczna jest bezbolesna. Wszystkie zabiegi przeprowadza się w znieczuleniu, które lekarz dobiera adekwatnie do zakresu procedury oraz indywidualnie odczuwanego przez pacjenta progu bólu.

Chirurg stomatolog: Jakie zabiegi wykonuje?

Chirurg stomatolog zajmuje się operacyjnym usuwaniem zmian chorobowych jamy ustnej i okolic. Warto podkreślić, iż chirurgia stomatologiczna nie ogranicza się wyłącznie do leczenia uzębienia. Chirurg przeprowadza zabiegi wykonywane na dziąsłach, kościach, a nawet zatokach. Jednym z popularnych obecnie zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej jest podcinanie wędzidełka. Dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii zabieg może być przeprowadzony laserowo, dzięki czemu pacjent szybko wraca do normalnego funkcjonowania. Najnowsze osiągnięcia technologiczne znajdują zastosowanie także podczas innych zabiegów. Dzięki temu są one wykonywane coraz sprawniej i bardziej precyzyjnie, a rekonwalescencja po zabiegu jest znacznie krótsza i mniej uciążliwa dla pacjenta.

Chirurgia stomatologiczna: Warszawa – Ursynów

Chirurgia stomatologiczna zajmuje ważne miejsce w ofercie Kliniki Clinic Dental & Aesthetic Medicine. Przeprowadzamy zabiegi:

  • ekstrakcje zębów mądrości (wyrzniętych i zatrzymanych),
  • ekstrakcje zębów stałych,
  • przygotowanie do leczenia protetycznego lub implantologicznego,
  • resekcję korzeni,
  • inne zabiegi z chirurgii stomatologicznej.

Clinic Dental mieści się w lokalizacji Warszawa – Ursynów. Bardzo dobre skomunikowanie z najważniejszymi punktami miasta pozwala nam kierować usługi do pacjentów z całej Warszawy. Pacjentów zainteresowanych poddaniem się zabiegom z zakresu chirurgii stomatologicznej zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu konsultacji.

+48 605 97 97 97