Protetyka stomatologiczna: Odzyskaj piękny uśmiech!

Protetyka stomatologiczna to szereg zabiegów stomatologicznych mających na celu odbudową uszkodzonych, lub uzupełnieniu brakujących zębów. Uzupełnienie brakujących zębów to bardzo istotna sprawa, w przypadku braku uzupełnienia nawet jednego brakującego zęba ich reszta ulega przemieszczaniu często jest to przyczyna wad zgryzu lub innych dysfunkcji w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych.
OFERUJEMY
Protezy elastyczne
Korony i licówki
Korony i mosty porcelanowe na metalu
Klasyczne protezy szkieletowe

Nowoczesna protetyka: Komfort, wygoda i profilaktyka

Protetyka stomatologiczna jest powszechnie kojarzona z usługami kierowanymi do seniorów, którzy ze względu na wiek utracili zęby naturalne. Tymczasem z zalet nowoczesnej protetyki korzysta znacznie szersze grono pacjentów, w tym osoby młode, które utraciły zęby w wyniku choroby lub wypadku. Nowoczesna protetyka to nie tylko protezy i uzupełnienia protetyczne, ale także działania, których celem jest zapobieganie zmianom, jakie powstają w wyniku braków w uzębieniu, a także odbudowa straconych niegdyś tkanek uzębienia.

Obecnie protetyka jest coraz silniej związana z implantami zębowymi, które pozwalają na stabilne mocowanie uzupełnień w jamie ustnej. Uzupełnienia mocowane na implantach charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania – nie przemieszczają się, nie luzują i nie powodują mechanicznych uszkodzeń dziąseł. Równolegle protetycy oferują pacjentom tradycyjne uzupełnienia protetyczne, które od dawnych protez różnią się przede wszystkim doborem materiałowym. Nowoczesne materiały zapewniają lepsze dopasowanie protezy do warunków anatomicznych pacjenta, a co za tym idzie jej bardziej wygodne użytkowanie.

Protetyka stomatologiczna: Warszawa – Ursynów

Pacjentów poszukujących pomocy protetyka zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Clinic Dental & Aesthetic Medicine. Zapewniamy kompleksowe leczenie protetyczne niezależnie od wybranej metody.

Gabinet Clinic Dental mieści się na warszawskim Ursynowie. Dogodna lokalizacja oraz bardzo dobre skomunikowanie z najważniejszymi punktami w mieście pozwala nam kierować usługi do pacjentów z terenu całej Warszawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu konsultacji.

+48 605 97 97 97