Medycyna Estetyczna: Twoje piękno w naszych rękach!

Medycyna estetyczna nie jest niczym nowym, ale popularność zyskała dopiero w ostatnich latach. Zabiegi, które oferowane są w ramach tej dziedziny, nie są inwazyjne i można dzięki nim znacznie poprawić swój wygląd, a zarazem zyskać pewność siebie. W wielu przypadkach wiąże się to z podniesieniem jakości życia danego pacjenta. Obszar działania medycyny estetycznej jest szeroki, zaczyna się od możliwości odmłodzenia skóry i wypełnienia zmarszczek, a może skończyć na modelowaniu ust czy poprawie kształtu twarzy.

OFERUJEMY

Ostrzykiwanie zmarszczek Botoxem  

Powiększanie ust
Ostrzykiwanie bruzd
Mezoterapia igłowa skóry

Zabiegi medycyny estetycznej w Gabinecie Clinic Dental & Aesthetic Medicine

Clinic Dental & Aesthetic Medicine oferuje profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Korzystamy z najlepszych metod, preparatów oraz najnowszej generacji urządzeń. To przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych zabiegów. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoxu oraz innych wysokiej jakości wypełniaczy. W ofercie posiadamy również szereg zabiegów skoncentrowanych na poprawie wyglądu i zdrowia skóry, w tym zabiegi pozwalające na widoczną redukcję zmarszczek oraz bruzd.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z dobroczynnego wpływu medycyny estetycznej na ich wygląd i kondycję zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi zabiegami.

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej

Toksyna botulinowa jest przeznaczona dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek w górnej części twarzy – zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek między brwiami, a także zmarszczek wokół oczu. Preparat ma za zadanie czasowo zahamować wydzielanie acetylocholiny, która odpowiada za przenoszenie sygnałów między neuronami. W rezultacie dochodzi do całkowicie bezpiecznego i odwracalnego procesu zaniku funkcji skurczowej mięśnia.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który poleca się przede wszystkim w sytuacji, w której cera jest sucha i zmęczona, ma ziemisty kolor, pojawiają się na niej przebarwienia lub zmiany potrądzikowe. Zabieg jest również wskazany w przypadku cellulitu i wiotkości niektórych warstw skórnych. Wskazaniem do poddania się zabiegowi mezoterapii igłowej jest również problem z wypadaniem włosów lub pogorzenie ich ogólnej kondycji.

Mezoteriapia igłowa może być przeprowadzona na różnych obszarach ciała. Zabieg wykonujemy głównie w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i skóry głowy. Efekty zabiegu są widoczne już po kilku dniach, natomiast stan skóry poprawia się jeszcze przez kilka miesięcy po zabiegu, co pozwala na uzyskanie naprawdę długotrwałego efektu terapeutycznego.

Medycyna Estetyczna: Warszawa, Ursynów

Clinic Dental & Aesthetic Medicine mieści się na warszawskim Ursynowie. Dogodna lokalizacja oraz bardzo dobre skomunikowanie z najważniejszymi punktami w mieście pozwalają nam kierować ofertę usług medycyny estetycznej do każdego, kto chce zadbać o swój wygląd.

W celu umówienia dogodnego terminu konsultacji i zabiegu zapraszamy do kontaktu z Recepcją. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości związane z wybraną procedurą oraz podpowie, jak prawidłowo przygotować się do wizyty w gabinecie.

+48 605 97 97 97