Implantologia: Odzyskaj piękny uśmiech!

Koniec ze wstydem i ukrywaniem uśmiechu. Wykonywane przeze nas zabiegi implantologiczne to gwarancja estetycznych i trwałych zębów. Dzięki wysoko estetycznym implantom zębów możesz zyskać pewność siebie oraz zdrowy, piękny uśmiech.
OFERUJEMY
Diagnostyka i kwalifikacja do zabiegu
Implantacja – umieszczenie implantu w kości
Przygotowanie pracy protetycznej osadzanej na implancie
Umocowanie na implancie ostatecznej pracy protetycznej

Implanty zębów: Odbudowa zębów utraconych

Implantologia to dział stomatologii specjalizujący się w odbudowie zębów utraconych i przywracaniu pierwotnych warunków zgryzowych. Implanty zębów to metalowe śruby lub ramy, które są chirurgicznie wszczepione w kość szczęki. Na ich bazie protetyk odbudowuje utracone żeby dopasowując ich kształt i kolor do zębów własnych pacjenta. Implanty pozwalają również na przywrócenie prawidłowych warunków zgryzowych u pacjentów z całkowitym bezzębiem. Nad tradycyjnymi protezami ruchomymi mają tę przewagę, iż zapewniają stabilne mocowanie uzupełnień protetycznych w jamie ustnej, co przekłada się na wysoki komfort życia.

Implanty: Rodzaje i zastosowanie

W praktyce stosuje się dwa rodzaje implantów. To implanty śródkostne i implanty podkostne. Implanty śródkostne wszczepia się bezpośrednio w kość szczęki. Kiedy dziąsło w miejscu wszczepu wygoi się wykonuje się kolejny zabieg, którego celem jest połączenie śrubki z implantem. Na śrubce mocuje się pojedynczy ząb lub grupę zębów. Na implantach śródkostnych często osadza się mosty dentystyczne oraz protezy kompletnych łuków zębowych. Implanty podkostne składają się z metalowej ramy, która umieszcza się na kości szczeki tuż poniżej tkanki dziąsła. Podczas gdy dziąsło się goi rama zostaje umocowana na kości. Śrubki przymocowane do ramy wystają z dziąsła. Podobnie jak w przypadku implantów śródkostnych wykorzystuje się je do osadzenia uzupełnień protetycznych.

Rozwój implantologii pozwala na coraz szersze zastosowanie implantów zębowych w rekonstrukcji zębów utraconych. Implanty wykorzystuje się do odbudowy pojedynczych koron, grup zębów, a także całych łuków zębowych. Ich zastosowanie w protetyce jest bardzo szerokie, a ze względu na wysoki komfort użytkowania uzupełnień bazujących na implantach coraz chętniej wybierane przez pacjentów.

Implanty zębów: Warszawa – Ursynów

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania pacjentów oferujemy wysokiej jakości implanty zębowe. Implantologia to nasza specjalność. Pracujemy na systemach nowej generacji, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania uzupełnień protetycznych. W Clinic Dental & Aesthetic Medicine implanty zębowe powstają przy ścisłej współpracy chirurga stomatologia i protetyka. W praktyce pozwala to na realizację nawet najbardziej złożonych planów leczenia i skuteczną odbudowę zębów utraconych. Pomagamy pacjentom, którzy utracili zęby ze względu na wiek, stan zdrowia oraz nieszczęśliwe wypadki.

Działamy na terenie warszawskiego Ursynowa. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin konsultacji w naszym Gabinecie Stomatologicznym.

+48 605 97 97 97